Často kladené otázky

Chci se k vám podívat. Kdy máte otevřeno?

Hlavní sezóna je duben až říjen, v této době se konají standardní skupinové a individuální túry a návštěvy farmy pro veřejnost. V období listopad až březen je možnost domluvit individuální termín při dobrém počasí. Standardní skupinové termíny jsou vypisovány průběžně cca 1-2 měsíce předem - najdete je v záložce Rezervace. 

Poradíte mi s výběrem programu?

Volba programu závisí na Vašich očekáváních, zájmech, věku případných dětí atd.  Délku výletu doporučujeme přizpůsobit věku a fyzické zdatnosti účastníků. 

Pro rodiny s dětmi do 3 let, které ještě nemají zkušenosti s jízdou v sedle a nevydrží povídání doporučujeme individuální nebo standardní návštěvu farmy - seznámení s oslíky, čištění, krátké svezení v areálu.  

Pro rodiny s dětmi 3 - 6 let, rodiny s kočárkem a osoby s omezenou fyzickou kondici  doporučujeme procházku, kdy se jde rovným terénem cca 3 km/1 hodinu (celková doba trvání 2 hodiny)

Pro rodiny s dětmi starší 6 let a dospělé doporučujeme půldenní variantu výletu s piknikem, která je mnohem zábavnější jak pro děti tak i dospělé. Pro rodiny s většími dětmi a dospělé, kteří uvítají adrenalin a chtějí opravdu silné dojmy doporučujeme adrenalinovou  stezku v rámci individuálního termínu. 

Musím mít vždy rezervaci?

Ano, rezervace je nutná na všechny programy.  Jsme malá, rodinná farma a všechny programy jsou včetně našeho odborného průvodce.  Snažíme se o individuální, osobní přístup a komorní atmosféru, proto naše akce mají limity na počet zúčastněných osob. Na farmě přicházíte do přímého kontaktu se zvířaty, je nutné, abyste se seznámili s riziky před konáním programu a proto vyžadujeme  podepsaný protokol o bezpečnosti, který je součástí rezervačního formuláře. 

Musím mít dopředu zakoupený poukaz?

Na naše programy doporučujeme mít zakoupený poukaz dopředu. Zákazníci se zakoupeným poukazem mají při rezervaci přednost.  Bez poukazu pro Vám můžeme rezervovat termín pouze v režimu last-minute rezervace - pokud zbývá volné místo cca 1 -2 dny před akci. 

Co můžu přivézt oslíkům?

Oslíkům můžete přivézt např. jablíčka nebo mrkev. Nakrmit zvířata můžete ale pouze na náš pokyn a za naší asistence.