Často kladené otázky

Chci se k vám podívat. Kdy máte otevřeno?

Hlavní sezóna je duben až říjen, v této době se konají standardní skupinové a individuální túry a návštěvy farmy pro veřejnost. V období listopad až březen je možnost domluvit individuální termín při dobrém počasí. Standardní skupinové termíny jsou vypisovány průběžně cca 1-2 měsíce předem - najdete je v záložce Rezervace - Harmonogram. 

Poradíte mi s výběrem programu?

Volba programu závisí na Vašich očekáváních, zájmech, věku případných dětí atd.  Délku výletu doporučujeme přizpůsobit věku a fyzické zdatnosti účastníků. 

Pro rodiny s dětmi do 3 let, které ještě nemají zkušenosti s jízdou v sedle a nevydrží povídání doporučujeme program  Návštěva farmy - seznámení s oslíky, čištění, povídání o oslících, ukázka farmy a krátké svezení v areálu.  

Pro rodiny s dětmi 3 - 6 let, rodiny s kočárkem a osoby s omezenou fyzickou kondici  doporučujeme program  Procházka s oslíkem - kdy se jde rovným terénem cca 3 km/1 hodinu (celková doba trvání 2 hodiny).

Pro rodiny s dětmi starší 6 let a dospělé je vhodná půldenní túra s piknikem, která je mnohem zábavnější jak pro děti tak i dospělé. Pro rodiny s většími dětmi a dospělé, kteří uvítají adrenalin a chtějí opravdu silné dojmy doporučujeme adrenalinovou  stezku v rámci individuálního termínu. 

Co znamená standardní a individuální program?

Standardní programy - Návštěva farmy, Procházka s oslíkem a Půldenní túra probíhají v hlavní sezóně - duben až říjen/listopad, termíny jsou vypsané v našem harmonogramu - záložka Rezervace a účastní se jich více rodin/skupin najednou (max. 5).  Na procházku a túru každá rodina/skupina má vlastního oslíka, o kterého se s nikým nedělí a putuje se v karavaně. Individuální program je určen vždy pro jednu rodinu/skupinu, kdy se  průvodce věnuje jen vám  a termín se domlouvá individuálně - přes formulář na záložce Rezervace. 

Musím mít vždy rezervaci?

Ano, rezervace je nutná na všechny programy.  Jsme malá, rodinná farma a všechny programy jsou včetně našeho odborného průvodce.  Snažíme se o individuální, osobní přístup a komorní atmosféru, proto naše akce mají limity na počet zúčastněných osob. Na farmě přicházíte do přímého kontaktu se zvířaty, je nutné, abyste se seznámili s riziky před konáním programu a proto vyžadujeme  podepsaný protokol o bezpečnosti, který je součástí rezervačního formuláře. 

Musím mít dopředu zakoupený poukaz?

Na naše programy doporučujeme mít zakoupený poukaz dopředu. Zákazníci se zakoupeným poukazem mají při rezervaci přednost.  Bez poukazu Vám můžeme rezervovat termín pouze v režimu last-minute rezervace - pokud zbývá volné místo  1  den před akci. 

Co můžu přivézt oslíkům?

Oslíkům můžete přivézt např. jablíčka nebo mrkev. Nakrmit zvířata můžete ale pouze na náš pokyn a za naší asistence.  

Je možná výměna poukazu?

Ano, výměna poukazu je možná, je nutné domluvit před rezervací programu dotazem na info@oslistezka.cz 

Je nutné vybrat poukaz ve stejné hodnotě nebo dražší, doplatek lze provést na BU nebo na místě v hotovosti. 

Je možné prodloužit platnost poukazu?

Ano, nejpozději 24 hodin před uplynutím platnosti poukazu. Poplatek za prodloužení je 200 Kč a provádí se přes záložku E-SHOP, kde mezi příplatky najdete položku Prodloužení platnosti. Číslo prodlužovaného poukazu uvádíte do zprávy pro prodejce.