Rezervace termínů

Pro rezervaci termínu prosím vyplňte formulář na této stránce. Přehled termínů najdete pod formulářem (srolujte dolů).

Obecně o rezervaci termínů:

Termíny jsou vypisovány průběžně, zpravidla 1 - 2 měsíce předem. Pokud máte zájem o konkrétní termín, můžete se nám ozvat a pokusíme se Vám vyhovět :-).

Návštěva farmy včetně komentované prohlídky je možná na začátku výletů a túr dle našeho harmonogramu nebo v jiný vypsaný termín dle harmonogramu. 

Standardní túry probíhají zpravidla v období duben - září v pátek, sobotu, neděli a o státních svátcích.  Ve všední dny je možnost domluvit individuální termín - při zakoupení poukazu alespoň na dva oslíky nebo s příplatkem za individuální túru. 

Rezervaci lze zrušit ze závažného důvodu nejpozději 48 hodin před začátkem akce. V případě pozdějšího rušení účasti můžete využit Váš poukaz v režimu last-minute rezervace - přihlásit se na zbylý volný termín dle našeho harmonogramu túr 1 den před konaným výletem. Zrušení rezervace proveďte prosím písemně na naši e-mailovou adresu. 

Území přírodního parku kolem Svárova se nachází ve srážkovém stínu, proto déšť je zde často méně pravděpodobný než všude okolo. 

Pokud je v den akce vysloveně špatné počasí - silný déšť atd., výlet rušíme, informujeme Vás a domlouváme náhradní termín. 

Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín např. v případě špatného počasí, nemoce nebo z důvodu nedostatečného obsazení (min. dva oslíci).  


Rezervační formulář

Vyplněním rezervačního protokolu prohlašujete souhlas s bezpečnostními podmínkami uvedenými v záložce Bezpečnost.

* Povinné údaje

Před rezervaci je nutno mít zakoupený poukaz (s výjimkou pro last minute rezervaci a návštěvy farmy).

Před vyplněním, prosím, zkontrolujte rozvrh a obsazenost termínů v přehledu níže.

Rezervaci Vám musíme potvrdit e-mailem.

Údaje z rezervačního formuláře jsou používány zejména v případě nutnosti domlouvání změny termínů a sdělování dalších nutných informací k programům.  

Přehled výletů a akcí (harmonogram programů)