Termíny na rok 2018 budou vypisovány na jaře 2018. Pokud máte zájem o konkrétní termín, můžete se nám ozývat již teď a pokusíme se Vám vyhovět :-). 

Rezervace termínů

Pro rezervaci termínu prosím vyplňte formulář na této stránce

Obecně o rezervaci termínů:

Standardní túry probíhají zpravidla v období březen-září v pátek, sobotu, neděli a sváteční dny.  Termíny ve všední dny nabízíme převážně v době letních prázdnin.  Mimo hlavní sezónu (říjen - únor) a ve všední dny nabízíme individuální termíny - při zakoupení poukazu alespoň na dva oslíky nebo s příplatkem za individuální túru. Pokud máte zájem o konkrétní termín, můžete se nám ozvat a pokusíme se Vám vyhovět a vyhlásit termín dle Vašich představ). 

Rezervaci lze zrušit ze závažného důvodu nejpozději 48 hodin před začátkem akce. V případě pozdějšího rušení účasti můžete využit Váš poukaz v režimu last-minute rezervace - přihlásit se na zbylý volný termín dle našeho harmonogramu túr 1 den před konaným výletem. Zrušení rezervace proveďte prosím písemně na naši e-mailovou adresu. 

Území přírodního parku kolem Svárova se nachází ve srážkovém stínu, proto déšť je zde často méně pravděpodobný než všude okolo. 

Pokud je v den akce vysloveně špatné počasí - silný déšť atd., výlet rušíme, informujeme Vás a domlouváme náhradní termín. 

Pořadatel si vyhrazuje právo zrušit termín např. v případě špatného počasí, nemoce nebo z důvodu nedostatečného obsazení (min. dva oslíci).  


Rezervační formulář

Vyplněním rezervačního protokolu prohlašujete souhlas s bezpečnostními podmínkami uvedenými v záložce Bezpečnost!

* Povinné údaje

Před rezervaci je nutno mít zakoupený poukaz (s výjimkou pro last minute rezervaci).

Před vyplněním, prosím, zkontrolujte rozvrh a obsazenost termínů v přehledu výše!

Rezervaci Vám musíme potvrdit emailem!