Kontakt

Oslí stezka se nacházi v přírodním parku Povodí Kačáku, 15 km na západ od Prahy poblíž obce Svárov u Unhoště. Dostanete se k nám pohodlně jak autem tak i MHD ze stanice metra Zličín nebo z Kladna. 

Zájemce o návštěvu farmy bychom rádi upozornili, že na všechny výlety se musí dopředu rezervovat termín. Komentované prohlídky farmy nabízíme na začátku každého výletu dle našeho harmonogramu túr  - najdete v záložce Rezervace nebo dle individuální domluvy.  Prosíme rovněž, abyste kvůli vlastní bezpečnosti respektovali zákaz vstupu do výběhů zvířat bez našeho doprovodu - oslíci se pasou společně s dalšími  zvířaty - např. ne zcela mírumilovnými býky! 

Kontaktní osoba:

Mgr. Ing. Marie Žižlavská 

Adresa farmy:
Svárov, okres Kladno, 273 51,  křižovatka ulice "K lesu" a ulice "K chatám"

Adresa sídla firmy:

K Podkozí 74, Svárov 273 51

Telefon:
+420 777 973 470

E-mail:
info@oslistezka.cz

Sledujte nás:
Facebook

Jak se k nám dostanete

Autem:

Pokud jedete s navigací - zadejte rovnou název "Oslí stezka".

Bez navigace:

Po plzeňske dálnici D5 sjezd č. 5 (Rudná u Prahy) směr Unhošť, dále na Drahelčice, Úhonice, Ptice, Svárov (cca 12 min od dálnice).

Po karlovarské dálnici D6  sjezd č. 12 směr Unhošť, po vjezdu do Unhoště odbočte doleva směr Svárov (cca 5 min od dálnice)

Ve Svárově:

projeďte Svárov směr Podkozí/Chyňava, cca 300m za značkou konec obce jeďte doprava po hlavní a za dalších cca 300m odbočte mírně vpravo do kopce na polní cestu a jeďte po nic cca 500 m než uvidíte dřevenou bránu Oslí stezky. 

MHD:

Ze stanice metra Zličín linkou 307, nebo z Kladna linkou 220027 zastávka Svárov, dále kolem rybníka (kostel bude po pravé straně) a cca po 100 m u parkoviště odbočte doprava - ulice K Lesu, po ni pokračujte cca 500 m až na konec ohradníků do křižovatky s ulicí K Chatám. 

Jizdní řád linky 307 zde


Provozovatel: Mgr. Ing. Maria Zizlavska, K Podkozí 74, 273 51 Svárov, IČ: 05706262, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, Magistrát města Kladna. Nejsem plátce DPH

Ochrana osobních údajů - informační dokument