Kontakt

Oslí stezka se nacházi v přírodním parku Povodí Kačáku, 15 km na západ od Prahy poblíž obce Svárov u Unhoště. Dostanete se k nám pohodlně jak autem tak i MHD ze stanice metra Zličín. 

Zájemce o návštěvu farmy bychom rádi upozornili, že na všechny výlety se musí dopředu rezervovat termín. Komentované prohlídky farmy nabízíme na začátku každého výletu dle našeho harmonogramu túr - najdete v záložce Rezervace. Z časových důvodu se nemůžeme věnovat jednotlivých návštěvám osobně - mimo tento rozvrh.  Prosíme rovněž, abyste kvůli vlastní bezpečnosti respektovali zákaz vstupu do výběhů zvířat bez našeho doprovodu - oslíci se pasou společně s dalšími  zvířaty - např. ne zcela mírumilovnými býky! 

Kontaktní osoba:

Mgr. Ing. Marie Žižlavská 

Adresa farmy:
Svárov, okres Kladno, 273 51, ulice K lesu

Telefon:
+420 777 973 470

E-mail:
info@oslistezka.cz

Sledujte nás:
Facebook

Jak se k nám dostanete

Autem:

Po dálnici D5 sjezd č. 5 směr Unhošť

Po dálnici D6 sjezd č. 12 směr Unhošť

Do navigace zadejte ulici "K lesu", která vede z centra obce u rybníka a jeďte na západ polní cestou směrem k lesu cca 500 m od konce zástavby.

MHD:

Ze stanice metra Zličín linkou 307, zastávka Svárov, od zastávky je to k nám cca 10 min pěšky přijemnou polní cestou

Jizdní řád linky 307 zde


Provozovatel: Mgr. Ing. Marie Žižlavská, K Podkozí 74, 273 51 Svárov, IČ: 05706262, fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku, Magistrát města Kladna. Nejsme plátci DPH