OSEL mini FEST 2024 Svárov

09.05.2024

 8.5. totiž se slaví mezinárodní den oslů a my jsme se rozhodli tento den zasvětit propagaci a osvětě o těchto úžasných tvorech, abychom mohli šířit povědomí o nich a sdílet vášeň, kterou pro oslíky cítíme v naších srdcích. Tak vznikla myšlenka OSEL mini FESTu ...Tato slavnost je historicky první událostí na počest oslíků v České republice, na oslavu jejich přínosů v historii lidstva, na propagaci jejich úžasné povahy, vlastností a terapeutických způsobů využití. 

Hudební doprovod na FESTu nám dělá skvělá Panda Banda a o čem že zpívají?.. na OSEL FESTu přece o oslovi... a náhodou oslí  písničku natáčeli taky na Oslí stezce!


Svou účastí podpoříte:

PANDA BANDa

 Martina Vaculíkova a Panda Art Stream z. s. sbírka DONIO

Výtvarka a hudba do nemocnic: na paliativní péči, dětskou psychiatrii

a Projekty ASINOTERAPIE v režii Oslí stezky


OSEL MINI FEST 2024 

8. 5. 2024 * 14 - 18 hodin * Oslí stezka Svárov

Přibližný časový harmonogram 

(s osly člověk nikdy neví):

14.00 - 14.15 Zahájení, představení Oslí stezky

14.15 - 14.45 Vystoupení PANDA BANDa, registrace do tomboly

14.45 - 15.15 Vyhlášení výherců tomboly, povídání o oslících, představení unikátní sbírky oslíků v ČR (uvidíte mini oslíky velké jako pes až mamuty velikosti koně), dozvíte se jejich unikátní vlastnosti, původ a spoustu zajímavých informací  

15.15 - 16.30

  • pro výherce tomboly: trail park s oslíky, instruktáž vedení, nácvik na překážkách, soutěž o nejlepšího oslího vůdce (kategorie - nejlepší čas, harmonická spolupráce a cena diváků)

  • pro ostatní účastníky - mazlení s oslíky, péče o oslíky - čištění, focení s oslíky v dobových kostýmech, čtení Oslí pohádky, workshopy, vyrábění, hry

16.30 - 17.30 Společná procházka v lese s oslíky

17.30 - 18.30 Oheň a posezení na farmě

Tento den se na oslících jezdit nebude, bude ale možnost se vyfotit v sedle :-) 

Možnost zakoupení občerstvení