Oslí stezka - výlet za poznáním, relaxem a dobrodružstvím pro všechny generace...

Pro rodiny s dětmi

aneb pohodový a poznávácí výlet v přírodě pro malé i velké

Že nemůže být výlet zábavný a relaxační pro rodiče i děti zároveň? Že Vaše ratolest nechce sama cupitat a nudí se v přírodě? Na oslí stezce je vše jinak. Děti jsou zabaveny vedením oslíků, různými úkoly a dobrodružnými aktivitami. A kdyby Vaše dítko začaly po cestě bolet nožičky, kamarád oslík je ochotně sveze na svém hřbetě. 

Navíc interakce se zvířetem je pro vývoj dítěte velmi prospěšná. Učí se pozornosti, ohleduplnosti, respektu a pracuje se svými emocemi.  

Že Vás nebaví plánovat trasy a zajišťovat občerstvení s sebou? Na oslí stezce je o vše postaráno. 

Naši Oslí stezku si prostě zamilujete...

Firemní akce

Hledáte-li originální týmovou aktivitu nebo nezapomenutelný teambuilding? Připravíme Vám akci na míru, ať už pro odpočinek a zábavu, nebo ve spojení s rozvojem jednotlivců a celého týmu! Budete se divit, čemu všemu Vás takový oslík může naučit...

Pro hledající relax a nevšední zážitky

a s parťákem...

Rádi brouzdáte přírodou mlčky a přece Vás potěší uklidňující šelest kopyt? Oslík je výjimečný doprovod. Vnímavý a ohleduplný, nevtíravý a mírumilovný. Po jeho boku snadno zapomenete na svoje starosti, dokážete vnímat krásu okolí mnohem intenzivněji a hlouběji. Nakazí Vás svým vnitřním klidem a ve Vaši duši se rozhojní pokoj a radost. Vidět oslíka skákat přes potok nebo šplhat po skále je uchvátný zážitek. Obohatí Vás a Vaše blízké o okamžiky, na které budete ještě dlouho vzpomínát.  

Školní výlety

aneb vzhůru na čerstvý vzduch za poznáním přírody, zvířat a kamarádů v netradičním doprovodu báječných oslích parťáků. Program rádi uzpůsobíme dle Vašich přání.

Oslava tak trochu jinak?

Hledáte způsob jak strávit slavnostní den netradičně, chcete dopřát sobě nebo dětem narozeninový  zážitek  aby se na něj dlouho vzpomínalo? Přijďte oslavit k nám s oslíky!  Program přizpůsobíme Vašim potřebám, nabídnout můžeme komentovanou prohlídku oslí farmy, školení k ovládání oslíků, hry a zábava s oslíky v areálu farmy, procházku nebo vyjížďku do lesa. Oslavu můžete dovršit posezením u ohně s idylickým výhledem na malebné okolí a pasoucí se zvířata a opéct třeba buřtíky nebo brambory v popele...